Hliníkové dvere EV-963

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-963

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-70HI so stavebnou hĺbkou 70 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru. Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň EV-963 v antracitovej farbe s trblietkami. Dvere dopĺňa nerezové madlo Tesero 45 s dĺžkou 1200 mm.

Výplň s hrúbkou 48 mm je zložená z jedného kusu hliníka a odolného kaleného skla. Hliník je lakovaný farbou RAL 7016 a aj sklo je upravené rovnakou farbou RAL 7016, ibaže farba pod sklom vyzerá akoby mala iný odtieň a dvere tak pôsobia hlbším, až priestorovým dojmom. Navyše sú do farby pre efekt pridané strieborné trblietky. Pod predným sklom je integrované číre presklenie. Vzor na prednom skle tvoria horizontálne zrkadlové pásiky. Farby pre hliníkové dvere je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýVchodové dvere v luxusnom prevedení vo farbe antracit sivý so zrkadlovými pásikmi na sklo-hliníkovej výplni s integrovaným presklením a bočným svetlíkom zo zrkadlového skla.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýDetail na strieborné trblietky primiešané do antracitovej farby. Efekt je viditeľný hlavne pri priamom slnečnom svetle.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýZa exteriérovým kaleným sklom sa nachádza integrované presklenie (trojsklo). Vzor ďalej dopĺňajú pásiky so zrkadlovým efektom.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýRám dverí vypĺňa sklo-hliníková výplň z odolného kaleného skla, ktoré chráni dizajnový vzor pred poškodením. 

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýPohľad na hliníkový rám dverí, sklo-hliníkovú výplň, nerezové madlo a nerezovú rozetu s kľúčmi.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýDetail na zrkadlové presklenie bočného svetlíka a jeho zrkadlový vzor.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýBočný svetlík (trojsklo) zo zrkadlového skla tvorí ešte dodatočná grafická úprava v kombinácii s antracitovou farbou a striebornými trblietkami.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýInteriérový pohľad na hliníkový rám a sklo-hliníkovú dvernú výplň. Z vonku odolné kalené sklo, z vnútra pevný hliník s jasnými výrezmi na presklenie, ktoré je z exteriérovej časti integrované za jedným kusom kaleného skla.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.