Hliníkové dvere EV-963

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-963

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-70HI so stavebnou hĺbkou 70 mm vo farbe RAL 7016 antracit sivý bol vyrobený na mieru presne pre rozmery stavebného otvoru 2000 x 2300 mm. Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň EV-963 v antracitovej farbe s trblietkami. Dvere dopĺňa nerezové madlo Tesero 45 s dĺžkou 1200 mm.

Výplň s hrúbkou 48 mm je zložená z jedného kusu hliníka a odolného kaleného skla. Hliník je striekaný farbou RAL 7016 a aj sklo je podstrieknuté rovnakou farbou RAL 7016, ibaže farba pod sklom vyzerá akoby mala iný odtieň a dvere tak pôsobia hlbším, až priestorovým dojmom. Navyše sú do farby pre efekt pridané strieborné trblietky. Pod predným sklom je integrované číre presklenie. Vzor na prednom skle tvoria horizontálne zrkadlové pásiky. Farby pre hliníkové dvere je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

MONTÁŽ PO CELOM SLOVENSKU

Ponúkame zameranie stavebného otvoru a osadenie hliníkových vchodových dverí na PUR penu alebo paropásky (tzv. teplá montáž). Realizujeme aj demontáž starých dverí, ich odvoz a likvidáciu odpadu.

Ak je montáž vykonaná našou firmou, dostanete záruku 5 rokov na hliníkové dvere, dvernú výplň a montáž. Bez montáže je záruka iba 2 roky.

Montáže realizujeme po celom Slovensku. Dopravu, technické poradenstvo a grafické vizualizácie ponúkame zadarmo. Napíšte nám na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýVchodové dvere v luxusnom prevedení vo farbe antracit sivý so zrkadlovými pásikmi na sklo-hliníkovej výplni s integrovaným presklením a bočným svetlíkom z reflexného skla.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýDetail na strieborné trblietky primiešané do antracitovej farby. Efekt je viditeľný hlavne pri priamom slnečnom svetle.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýZa exteriérovým kaleným sklom sa nachádza integrované presklenie (trojsklo). Vzor ďalej dopĺňajú pásiky so zrkadlovým efektom.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýRám dverí vypĺňa sklo-hliníková výplň z odolného kaleného skla, ktoré chráni dizajnový vzor pred poškodením. 

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýPohľad na hliníkový rám dverí, sklo-hliníkovú výplň, nerezové madlo a nerezovú rozetu s kľúčmi.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýDetail na číre presklenie otváravého bočného svetlíka a jeho pieskovaný vzor. Vchodové dvere boli osadené na bezúdržbové pánty.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýBočný svetlík (trojsklo) z reflexného skla tvorí ešte dodatočná grafická úprava v kombinácii s antracitovou farbou a striebornými trblietkami.

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 vo farbe antracit sivýInteriérový pohľad na hliníkový rám a sklo-hliníkovú dvernú výplň. Z vonku odolné kalené sklo, z vnútra pevný hliník s jasnými výrezmi na presklenie, ktoré je z exteriérovej časti integrované za jedným kusom kaleného skla.

11 dôvodov prečo ste si vybrali správne

 1. Pevné a odolné hliníkové dvere Aluprof MB-70HI alebo MB-86SI s bezpečnostným 3 alebo 5 bodovým hákovým zámkom.
 2. Vysoko kvalitné kovanie, bezúdržbové pánty a konštrukcia rámu s nosnosťou až do 120kg, resp. 200kg.
 3. Vysoká bezpečnosť dvernej výplne vďaka kalenému sklu z exteriéru, ktoré chráni dizajnový vzor pred poškodením.
 4. Integrované presklenie plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných a zvukových vlastností.
 5. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu a dilatačnej štruktúre z kaučuku. Nulová náročnosť na údržbu.
 6. Ideálne pre nízkoenergetické domy a južne orientované fasády.
 7. Hliník má omnoho vyššiu mieru bezpečnosti, odolnosti a tiež dlhšiu životnosť ako plast alebo drevo.
 8. Hliník sa nedeformuje, nepraská, nebledne na slnku a nehrdzavie. Je UV odolný a nevyžaduje si údržbu.
 9. Hliník vďaka svojej povrchovej úprave odráža slnečné žiarenie a znižuje teplo absorbované rámom počas horúcich dní.
 10. Hliník je ohňuvzdorný do 660°C a pri horení neuvoľňuje žiadne toxické výpary.
 11. Hliník je 100% recyklovateľný bez straty kvality, čo výrazne znižuje celkovú uhlíkovú stopu.

Prečítajte si prečo je hliník ideálny na výrobu vchodových dverí alebo 5 dôvodov, prečo nekupovať lacné dvere.

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.