Showroom

NAVŠTÍVTE NAŠU NOVÚ PREDAJŇU (SHOWROOM) V POVAŽSKEJ BYSTRICI!

Otvorili sme nový showroom v centre Považskej Bystrice s rozlohou predajnej plochy viac ako 300m2. Budeme radi, keď nás prídete navštíviť aj osobne a uvidíte naše vchodové dvere na vlastné oči.

Nájdete u nás vchodové hliníkové dvere, interiérové dvere, kuchynské zásteny, sprchové kúty, podlahy, dekoračné farby a príslušenstvo. Predajňa sa nachádza v centre mesta, blízko pešej zóny. Pred vchodom je veľké platené parkovisko. Tešíme sa na vašu návštevu!

BENEDOOR
Centrum 1746/265
Považská Bystrica 017 01
Obchodné centrum BREL

Otváracie hodiny: Po-Pi 9:00-17:00 ; So: 9:00-12:00

Máte otázky?
Volajte na +421 944 219 085

Showroom Benedoor. Vchodové a interiérové dvere, podlahy a zásteny.
KAMENNÁ PREDAJŇA BENEDOOR

Na predajni BENEDOOR nájdete kvalitné hliníkové vchodové dvere, interiérové dvere a zárubne, bytové dvere, laminátové, vinylové, korkové, kompozitné a drevené podlahy, zásteny zo skla do kuchyne alebo kúpeľne, prechodové lišty, soklové lišty a mnoho iného.

E-SHOP DVEREZOSKLA.SK

Ak vás v domácnosti láka predstava sklenených interiérových dverí a nemáte cestu okolo našej predajne, prevádzkujeme aj eshop zameraný na dvere zo skla. Stačí si objednať z pohodlia domova a kuriér doručí tovar priamo na vašu adresu. Vyberte si z množstva vzorov na adrese www.dverezoskla.sk