My sme LUGLASS

LUGLASS je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre hliníkové dvere, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu.

Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Dôraz na každý detail.
Perfekcionizmus v praxi

Skúsené oko špecialistov z nášho tímu odhalí defekty hneď v zárodku. Každý jeden produkt prejde odbornými rukami množstva ľudí. Od sklárov, cez dizajnérov až po prísnu finálnu kontrolu. Výsledkom je produkt, ktorý je vizuálne a funkčne dokonalý.

Hovorí sa, že dvakrát meraj a raz rež. No pravdou je, že my sa niekedy kontolujeme aj 10x aby sme si boli úplne istí každým jedným milimetrom. Všetko musí do seba zapadať ako skladačka a na chyby u nás jednoducho nie je priestor.

100% vyrobené na Slovensku.
Poctivá ručná práca

Žiadna masová výroba, lacná pracovná sila ani dovážané diely z tretích krajín. Poctivo vyrábame na Slovensku, podporujeme našich zamestnancov a financujeme zaujímavé projekty. Začínali sme ako rodinná firma a s týmito hodnotami podnikáme dodnes.

U nás sa môžete spoľahnúť na to, že vaša objednávka bude spracovaná ako jedinečný produkt. Nakonfigurujte si dvere podľa vašich predstáv a my vám ich vyrobíme na mieru. Každý jeden kus je originál s vlastným sériovým číslom.

Máte otázky?
Použite kontaktný formulár

súhlasím so spracovaním údajov za účelom komunikácie

KONTAKTNÁ ADRESA

BENEDOOR
Centrum 1746/265
Považská Bystrica 017 01
tel.č.: 0944 219 085
email: info@luglass.sk

PREDAJŇA BENEDOOR

Navštívte web našej kamennej predajne a informujte sa o vchodových a interiérových dverách, podlahách a zástenách zo skla. Viac na www.benedoor.sk

NAŠA MATERSKÁ FIRMA

Značku LUGLASS vlastní firma KN, s.r.o., ktorá určuje trend na trhu v oblasti dverných výplní, podkladových profilov a produktov zo skla. Viac na www.knplast.sk

ESHOP DVERE ZO SKLA

Prevádzkujeme aj internetový obchod zameraný na interiérové sklenené dvere, posuvné systémy, kovania, sklenené kuchynské zásteny a kryty na radiátory. Viac na www.dverezoskla.sk