Hliníkové dvere EV-954

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-954

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI vo farbe RAL 7016 bol osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-954 v rovnakej farbe RAL 7016 s integrovaným presklením s izolačným trojsklom. Exteriérové sklo je kalené, stredové sklo v časti presklenia je mliečne. Okolo presklenia je obdovodá linka striebornej farby, ktorá je graficky aplikovaná na kalené sklo z vnútornej strany.

Jadro dvernej výplne tvorí dilatačná štruktúra s extrudovaným polystyrénom a kaučukom pre absorbciu tepelnej rozťažnosti materiálov. Dverná výplň dosahuje hodnotu prestupu tepla U=0,62 pri hrúbke 48mm. Nad hlavným krídlom sa nachádza svetlík z mliečneho skla vo vyhotovení ako trojsklo (U=0,6). Pri realizácii bol použitý trojbodový bezpečnostný zámok a obojstranná kľučka Tipo UK s bezpečnostnou vložkou.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere EV-954 vo farbe antracitVchodové hliníkové dvere vo farbe antracit s obojstrannou kľučkou a nadsvetlíkom

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.