Hliníkové dvere AV-787

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-787

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Bratislave aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 9016 dopravná biela bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-787 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Zákazník si ako presklenie zvolil mliečne sklo, ktoré požadoval vycentrovať na stred dverí. Dvere vkusne dopĺňa elegantné 1800 mm dlhé madlo Trentino z antikoru.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AV-787 vo farbe biela RAL 9016Hliníkové vchodové dvere v bielej farbe s vloženou výplňou a vycentrovaným presklením z mliečneho skla

Hliníkové vchodové dvere AV-787 vo farbe biela RAL 9016Vchodové dvere vkusne dopĺňa 1800 mm dlhé madlo, ktoré paralelne s presklením dotvára celkový minimalistický dizajn dverí

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.