Hliníkové dvere AV-450

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-450

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Pezinku aj s montážou na mieru. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,9) so stavebnou hĺbkou 86 mm vo farbe RAL 3004 purpurová červená bol vyrobený na mieru presne pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-450 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm so štruktúrou TRD). Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám nie je priznaný a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie zvolil mliečne sklo satinato (matelux). Dvere dopĺňa elegantné antikorové madlo Tesero 45 s dĺžkou 800 mm.

VCHODOVÉ DVERE S MONTÁŽOU

Ponúkame zameranie stavebného otvoru a osadenie hliníkových vchodových dverí na PUR penu alebo paropásky (tzv. teplá montáž). Realizujeme aj demontáž starých dverí, ich odvoz a likvidáciu odpadu.

Ak je montáž realizovaná našou firmou, dostanete záruku 5 rokov na hliníkové dvere, dvernú výplň a montáž. Bez montáže je záruka 2 roky.

Montáže realizujeme po celom Slovensku. Dopravu, technické poradenstvo a grafické vizualizácie ponúkame zadarmo. Napíšte nám na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AV-450. Červená farba dverí RAL 3004Hliníkové vchodové dvere s prekrytou výplňou a presklením z mliečneho skla satinato (matelux)

Hliníkové vchodové dvere AV-450. Červená farba dverí RAL 3004Červené dvere a červené okná tvoria na dome zaujímavý kontrast vďaka špecifickému farebnému odtieňu RAL 3004

Hliníkové vchodové dvere AV-450. Červená farba dverí RAL 3004Exteriérový a interiérový pohľad na hliníkové dvere. Vnútri boli dvere nastriekané bielou farbou RAL 9016 aby ladili so zariadením domácnosti.

5 DÔVODOV PREČO VCHODOVÉ DVERE AV-450 SÚ SPRÁVNOU VOĽBOU

  1. Pevné a odolné hliníkové dvere MB-70HI alebo MB-86SI s bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom
  2. Vysoko kvalitné kovanie, bezúdržbové pánty a konštrukcia rámu s nosnosťou až do 120kg, resp. 200kg
  3. Ideálne pre nízkoenergetické domy a južne orientované fasády pri použití štruktúry TRD (U=0,58 pri hrúbke 48mm)
  4. Termodynamická štruktúra TRD absorbuje tepelnú rozťažnosť materiálov a tak ponúka výbornú rozmerovú stabilitu
  5. Veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičková povrchová úprava a elegantné prevedenie

Prečítajte si ďalších 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové vchodové dvere.

ŠTRUKTÚRA DVERNEJ VÝPLNE

Viac o samotnej štruktúre jadra a hliníkových dverách sa dočítate v technických informáciách.

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach hliníkovej dvernej výplne Ultra Trend
Dilatačná štruktúra pre dvernú výplň Ultra Trend

V PONUKE MÁME VIAC AKO 100 DVERÍ DO DOMU

Pozrite si naše vchodové dvere na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00.
Tešíme sa na vašu návštevu!

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.