Hliníkové dvere ATYP

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE ATYP

Realizácia atypických vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Nitre aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 9005 čierna bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená atypická dverná výplň (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s obojstranne prekrytým krídlom. Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie zvolil zrkadlové sklo s s čírym efektom. Dvere dopĺňa bočný svetlík z izolačného trojskla a elegantné antikorové kolmé madlo Tesero s dĺžkou 1200 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere atypické s obojstranným prekrytým krídlom a bočným svetlíkomHliníkové vchodové dvere s prekrytou výplňou a zrkadlovým presklením s čírym efektom. Dvere boli vyhotovené vo farbe RAL 9005.

Hliníkové vchodové dvere atypické s obojstranným prekrytým krídlom a bočným svetlíkomDetailný pohľad na dominantné vstupné dvere a elegantný svetlík. Dverná výplň lícuje s rámom a spolu tak tvoria jeden celok.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.