Hliníkové dvere VV-850-GL2

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE VV-850-GL2

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Topoľčanoch aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 8011 oriešková hnedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň VV-850-GL2 (U=0,6 pri trojskle). Zákazník si ako presklenie v svetlíku zvolil zrkadlové sklo stopsol číre.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Sklenené vchodové dvere do domu vo farbe RAL 8011 oriešková hnedáHliníkové vchodové dvere vo farbe oriešková hnedá s bočným svetlíkom a zrkadlovými sklami v prevedení s obojstrannou kľučkou.

Sklenené vchodové dvere do domu vo farbe RAL 8011 oriešková hnedáPohľad z interiéru na sklenené vchodové dvere s hliníkovou konštrukciou. Detail n kľučku a vložku s otočným gombíkom, vďaka ktorej nie sú kľúče z interiéru potrebné.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.