Hliníkové dvere VV-850-GLP22

HLINÍKOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVÝM PREKRYTÝM KRÍDLOM VISION GLASS

Na obrázku je sklo-hliníkové prekryté krídlo Vision Glass VV-850-GLP22 horizontálnymi pieskovanými pásikmi. Používame vždy iba bezpečnostné sklo a preto sa nie je treba sa vôbec obávať krehkosti skla ako materiálu. Práve opak je pravdou a toto riešenie je ideálne napríklad pre rodiny so psom, pretože škrabance na skle takmer vôbec nevidno oproti klasickým hliníkovým výplniam. Krídlo je osadené v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné vchodové hliníkové dvere Vision Glass na mieru.

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovým prekrytým krídlom Vision Glass

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach a typoch celosklenenej dvernej výplne Vision Glass SAND

CENOVÁ PONUKA

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníkové prekryté krídlo Vision Glass je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky prekryté krídla a výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklenených dverných výplní Vision Glass, ktoré vieme vyhotoviť aj ako sklo-hliníkové prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE VISION GLASS
  1. Bezpečné a elegantné
  2. Bezpečnostné sklá z interiéru aj exteriéru (VSG 33.1, 44.2, 44.4 ; ESG 6mm)
  3. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy
  4. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu
  5. Plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  6. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, pretože na skle je vidno škrabance iba minimálne
  9. Možnosť vyhotovenia ako jednostranné prekryté krídlo
  10. 96% materiálov použitých pri výrobe je recyklovateľných
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré inštalujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.