Hliníkové dvere EV-971

VCHODOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVÝM PREKRYTÝM KRÍDLOM EVOLUTION

Na obrázku sú vchodové dvere so sklo-hliníkovým prekrytým krídlom Evolution EV-971 s horizontálnymi striebornými pásikmi a integrovaným presklením s izolačným trojsklom. Krídlo je osadené v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere Evolution.

hliníkové dvere so sklo-hliníkovým prekrytým krídlom Evolution od firmy KN

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková výplň Evolution je vyrobená iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a obdivuhodné teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution. Predávame aj kompletné hliníkové dvere.

ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré inštalujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass.

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu s výplňou tvorí kompletné vchodové dvere. Všetko o technických informáciách hliníkového rámu a výplne Evolution, vrátane grafických nákresov ich štruktúry a vysvetliviek sa dozviete v technických informáciách.

prečo si kúpiť hliníkové dvere evolution. 6 dôvodov

Značku LUGLASS vlastní firma KN, s.r.o., ktorá určuje trend na trhu v oblasti dverných výplní, podkladových profilov a produktov zo skla. Pre viac informácií navštívte web našej materskej firmy www.knplast.sk. Naše produkty nájdete aj v najväčšom online katalógu dverí na Slovensku www.doorcatalog.eu