Top 16 vizualizácií za rok 2019

Najlepšie vizualizácie vchodových dverí za rok 2019

Vybrali sme 16 najlepších vchodových dverí do rodinného domu vo forme vizualizácií. Ponuka je dnes tak široká, tak ktoré dvere si vybrať? My sme zvolili kvalitu bez kompromisov v podobe hliníkových dverí s bezpečnostným trojbodovým zámkom, osadené luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou z odolného kaleného skla, prípadne celosklenenou výplňou. Technické parametre vchodových dverí spĺňajú prísne tepelno-izolačné normy a sú tak vhodné aj do energeticky úsporných domov.

Všetky vchodové dvere vieme vyrobiť na mieru presne pre váš rodinný dom. Ponúkame odborné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru, grafický návrh aj dopravu. Montáže realizujeme po celom Slovensku. Nezáväznú cenovú ponuku vám vypracujeme do 24 hodín. Kontaktujte nás alebo nás navštívte osobne na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici.

1. Vchodové dvere EV-1004 iX

Vchodové dvere EV-1004 iX ako grafický navrh vstupných dverí do domu v jemnom odtieni RAL 7013 (hnedošedá). Hliníkové dvere boli nastriekané rovnakou hnedošedou farbou, aj keď pôsobia kontrastnejším dojmom. Je to z dôvodu, že farba na dvernej výplni je ešte naviac chránená sklom.

Bezpečnostné prvky hliníkového rámu tvorí viacbodový uzamykací systém. Rám je osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou z kaleného skla, pod ktorou sú integrované zvislé nerezové pásiky, ktoré spolu s farebným nástrekom sú chránené pred poveternostnými vplyvmi a nárazom. Farba výplne pre hliníkové dvere môže byť upravená podľa požiadaviek zákazníka z palety RAL. Na otváranie dverí slúži antikorové madlo.

Vchodové dvere do domu zo skla a hliníka v zelenej farbe RAL 7013

2. Vchodové dvere EV-977

Vchodové dvere EV-977 na vizualizácii vstupu do rodinného domu vo farbách pripomínajúcich štruktúru dreva. Ide o kombináciu farebného nástreku s označením RAL 8002 (signálna hnedá) a RAL 8011 (oriešková hnedá). Hliníkové dvere boli nastriekané orieškovou hnedou.

Hliníkový rám je vybavený viacbodovým bezpečnostným uzamykaním a je osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou z kaleného skla. Pod kaleným sklom sa nachádza farebný nástrek pripomínajúci drevo, ktorý je chránený pred poveternostnými vplyvmi. Farba výplne pre hliníkové dvere môže byť upravená podľa požiadaviek zákazníka z palety RAL. Na otváranie dverí slúži antikorové madlo.

Vchodové dvere do domu vo farbách podobných drevu RAL 8011 a 8002

3. Vchodové dvere EV-973

Vchodové dvere EV-973 so svetlíkom na vizualizácii rodinného domu vo farebnej kombinácii RAL 7016 (antracitová šedá) a RAL 7040 (okenná šedá). Hliníkové dvere a rám svetlíka boli nastriekané antracitovou šedou.

Hliníkový rám je vybavený bezpečnostným uzamykaním a je osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou z kaleného skla. Pod kaleným sklom sú vyrezané otvory na presklenie z mliečneho skla, ktoré je integrované do štruktúry dvernej výplne. Farba výplne pre hliníkové dvere môže byť upravená podľa požiadaviek zákazníka z palety RAL. Dvere dopĺňa masívne nerezové madlo.

Vchodové hliníkové dvere do domu s odolnou výplňou s dilatačným jadrom vo farebnej kombinácii RAL 7016 a 7040

4. Vchodové dvere EV-1003 iX

Vchodové dvere EV-1003 iX na vizualizácii rodinného domu vo farbe RAL 3004 (purpurová červená) s oknami v rovnakej farbe. Hliníkové dvere MB-86SI majú trojkomorovú štruktúru s konštrukčnou hĺbkou dverí 77 mm. Do dverného krídla je vložená výplň zo sklo-hliníka, medzi ktorými sa nachádza XPS polystyrén a EPDM kaučuk.

Tento model v sebe okrem integrovaného presklenia skrýva aj integrovaný antikor (inox), ktorý je chránený pred poveternostnými vplyvmi za kaleným sklom. Farba rámu a výplne pre hliníkové dvere môže byť podľa vlastného výberu zákazníka. Dvere dopĺňa masívne nerezové madlo vyosené o 45 stupňov, ktoré sa vkuse dopĺňa s integrovaným antikorom.

Vchodové hliníkové dvere do domu s odolnou výplňou s dilatačným jadrom EV-1003 iX vo farbe RAL 3004

5. Vchodové dvere EV-972

Vchodové dvere EV-972 na vizualizácii obytného domu vo farbe RAL 7012 (čadičová šedá). Hliníkové dvere s nosnosťou krídla až 200kg boli nastriekané čadičovo-šedou farbou. Rám je vybavený trojbodovým bezpečnostným zámkom a bezpečnostnou vložkou. Do rámu je vložená sklo-hliníková dverná výplň z odolného tvrdeného skla, ktoré je 5 násobne pevnejšie ako sklo klasické. Za sklom sa nachádza izolácia v podobe extrudovaného polystyrénu a EPDM kaučuku. Z interiérovej strany je hliník nastriekaný farbou podľa vlastného výberu.

Do výplne za tvrdeným sklom sú vyrezané integrované otvory na presklenie, ktoré spolu s exteriérovým sklom tvoria izolačné trojsklo. V okolí presklenia sa nachádza strieborný vzor, ktorý je striekaný na vnútornú stranu kaleného skla. Farba výplne pre hliníkové dvere môže byť upravená podľa požiadaviek zákazníka. Dvere dopĺňa vkusné nerezové madlo.

Vchodové hliníkové dvere do domu s odolnou výplňou s dilatačným jadrom s prekrtým krídlom vo farbe RAL 7012

6. Vchodové dvere EV-970

Vchodové dvere EV-970 v prevedení s farbou RAL 7012 (čadičová šedá) na vizualizácii moderného rodinného domu vo vyhotovení ako výplň s prekrytím dverného krídla. Osadené v ráme MB-86SI. Jadro dvernej výplne tvorí štruktúra z odolného kaleného skla v kombinácii s izoláciou z polystyrénu a syntetickej gumy, ktorá dokáže absorbovať prípadnú tepelnú rozťažnosť materiálu.

Z interiéru sa nachádza klasický hliník, ktorý môže byť farebne odlišný od exteriérovej časti. Farbu exteriérovej časti je možné oživiť aj perleťou alebo trblietkami. Výplň je bez presklenia a graficky ju tvoria iba horizontálne strieborné pásiky, ktoré dobre ladia s veľkým dominantným madlom.

Vchodové hliníkové dvere do domu s odolnou výplňou s dilatačným jadrom s prekrtým krídlom

7. Vchodové dvere EV-971

Vchodové hliníkové dvere (MB-86SI) v prevedení s farbou RAL 7016 (antracit) na rodinnom dome montované na mieru. Dnes už štandardným prvkom na vstupných dverách je veľké nerezové madlo, s ktorým dokážete dvere pohodlne otvoriť alebo zatvoriť. Jadro hliníkových dverí tvorí odolná a moderná sklo-hliníková výplň z kaleného skla.

Vchodové hliníkové dvere do domu s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v antracitovej farbe

8. Vchodové dvere EV-964

Vizualizáciu vchodových dverí s výplňou EV-964 tvorí hliníkový rám MB-86SI. Samozrejmosťou je aj trojbodový zámok a na požiadanie vám poradíme aj pri výbere madla alebo kľučky a vložky s kľúčmi. Srdce hliníkových dverí tvorí sklo-hliníková dverná výplň, ktorá sa skladá z jedného kusu kaleného skla z vonkajšej strany a jedného kusu hliníka z vnútornej strany. Celá vizualizácia je ladená do modernej farby RAL 7021.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v čierno-sivej farbe na rodinnom dome

9. Vchodové dvere EV-961

Pozeráte sa na vizualizáciu kompletných vchodových hliníkových dverí do rodinného domu. Každé vchodové dvere s profilovým systémom sa skladajú z dvoch základných častí. V tomto prípade sú to hliníkové dvere, ktoré tvoria samotnú konštrukciu (rám), ktorá vypĺňa stavebný otvor a dverná výplň, ktorá prekrýva hlavné dverné krídlo (prekryté krídlo). Predsadená výplň prekrýva krídlo rámu MB-86SI.

Za sklom sa nachádza dilatačná štruktúra, vďaka ktorej ani pri horúcich alebo mrazivých dňoch nebude vytvárané pnutie na rám a celá konštrukcia bude rozmerovo stabilná. Celý rám aj dverná výplň vchodových dverí su nastriekané farbou RAL 7013 hnedošedá. Rozdiel vo farbe na obrázku je spôsobený tým, že pod sklom má farba iný lesk ako na hliníku a tak celé dvere vytvárajú priestorový efekt.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v hnedošedej farbe na rodinnom dome

10. Vchodové dvere EV-953

Vchodové hliníkové dvere na vizualizácii sú striekané vo farbe RAL 7024 (grafitová šedá), rovnako ako aj prekryté krídlo EV-953, ktoré je osadené v ráme.  Hliníkový rám MB-86SI sa vyznačuje vysokou kvalitou použitého kovania, bezpečnostným trojbodovým zámkom a taktiež aj vysokou nosnosťou a záťažou až do 200 kilogramov. Do rámu je osadené sklo-hliníkové prekryté krídlo, čo je riešenie, pri ktorom dverná výplň prekrýva celé hlavné krídlo dverí a pôsobí tak celistvým, estetickým dojmom.

Za kaleným sklom z exteriéru sa nachádzajú striekané pásiky so zrkadlovým efektom, ako aj samotný nástrek farby RAL 7024. Oba nástreky sa skrývajú za sklom a preto ani po rokoch nedôjde k poškodeniu alebo vyblednutiu farby alebo zrkadlového efektu. Sklo je pri tomto vzore nepriehľadné a tvorí jednu z hlavných zložiek samotnej štruktúry. Vnútri sa nachádza XPS extrudovaný polystyrén, dilatačná guma, ktorá absorbuje tepelnú rozťažnosť a nakoniec z interérovej strany je to hliníkový plech, ktorý môže byť nastriekaný akoukoľvek farbou zo vzorkovníka RAL.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v grafitovej šedej farbe

11. Vchodové dvere EV-969

Vchodové dvere z hliníka sú zárukou vysokej kvality, detailného prevedenia, pevnosti a odolnosti celej konštrukcie. Na vizualizácii sú hliníkové dvere MB-86SI s trojbodovým bezpečnostným zámkom, do ktorých je vložený dverný panel s dilatačným jadrom s termodynamickou štruktúrou. Panel je zo skla z exteriérovej strany, ale sklo používame vždy iba kalené. Kalené sklo má zlepšené vlastnosti a optori bežnému sklu je až 5x pevnejšie a odolnejšie voči nárazom a škrabancom, nehovoriac o jednoduchej údržbe bez špár a medzier, kde by sa mohla usadiť špina, prach alebo mastnota.

V tomto prípade je na obrázku model EV-969 s presklením typu satinato (mliečne sklo) vo vyhotovení ako izolačné trojsklo. Presklenie je už integrované za kaleným sklom a okolo presklenia je čierne orámovanie ako nástrek. Z exteriérovej dotykovej strany je len čisté sklo. Celý vzor vrátane hlavnej farby výplne (RAL 9016 biela), orámovania (čierne) a pásikov (strieborné) je nastrieknutý na skle z vnútornej strany a preto sa vôbec nemusíte báť, že by sa farba poškodila alebo pošpinila.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v bielej farbe

12. Vchodové dvere EV-965

Vizualizácia zobrazuje vchodové hliníkové dvere, do ktorých je vložený sklo-hliníkový panel EV-965. Celé dvere aj dvernú výplň vyrábame na mieru podľa predstáv zákazníka. Hliníkové dvere sú vybabené trojbodovým zámkom, ktorý spolu s kvalitným kovaním predstavuje naozaj bezpečné riešenie vstupného priestoru do domu. Hliník je možné nastriekať akoukoľvek farbou zo vzorkovníka RAL.

Sklo-hliníkový panel je zložený z dilatačného jadra, ktoré absorbuje tepelnú rozťažnosť v dôsledku silného slnečného žiarenia alebo tuhých mrazov. Vďaka dilatačnej štruktúre zo syntetickej gumy už viac nebudete mať problémy s rozpínavosťou a priľnavosťou dverí, ako to často býva pri plastových dverách. Panel EV-965 je z vonkajšej strany chránený hrubým kaleným sklom, ktoré bolo v tomto prípade podstrieknuté krémovou farbou RAL 9001.

Vchodové hliníkové dvere Evolution na mieru s montážou po celom Slovensku

13. Vchodové dvere EV-971

Na vizualizácii je sklo-hliníková dverná výplň EV-971 v populárnom farebnom odtieni antracit s vodorovnými striekanými striebornými pásikmi a integrovaným presklením za kaleným sklom. Dutina medzi sklami je vyplnená argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností a dosiahnutie nízkej hodnoty prestupu tepla U, aby kompletné dvere spĺňali nízkoenergetické a pasívne štandardy v stavebníctve. Dverná výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme MB-86SI.

Vchodové dvere na mieru pre rodinný dom. Dobré vlastnosti.

14. Vchodové dvere VV-850-GLP22

Na obrázku je sklo-hliníkové prekryté krídlo VV-850-GLP22 horizontálnymi pieskovanými pásikmi. Používame vždy iba bezpečnostné sklo a preto sa nie je treba sa vôbec obávať krehkosti skla ako materiálu. Práve opak je pravdou a toto riešenie je ideálne napríklad pre rodiny so psom, pretože škrabance na skle takmer vôbec nevidno oproti klasickým hliníkovým výplniam. Krídlo je osadené v kvalitnom hliníkovom ráme MB-86SI ako kompletné vchodové hliníkové dvere na mieru.

Hliníkové dvere so sklo-hliníkovým prekrytým krídlom Vision Glass

15. Vchodové dvere EV-1001 iX

Na obrázku je sklo-hliníkové prekryté krídlo EV-1001 iX s horizontálnymi antikórovými aplikáciami integrovanými za kaleným sklom. Krídlo je osadené v kvalitnom hliníkovom ráme MB-86SI ako kompletné vchodové hliníkové dvere na mieru.

hliníkové vchodové dvere EV-1001IX

16. Vchodové dvere EV-971

Na obrázku sú vchodové dvere so sklo-hliníkovým prekrytým krídlom EV-971 s horizontálnymi striebornými pásikmi a integrovaným presklením s izolačným trojsklom. Krídlo je osadené v kvalitnom hliníkovom ráme MB-86SI ako kompletné hliníkové dvere.

Hliníkové vchodové dvere do domu so sklo-hliníkovou výplňou Evolution

Neviete si vybrať?

Ak si neviete vybrať z vizualizácií za rok 2019, možno vás oslovia aktuálne vizualizácie vchodových dverí. Pri výbere vstupných dverí do domu odporúčame pozrieť si kompletnú ponuku dverí. Výrobu zastrešuje naša materská firma KN, s.r.o.