Top 15 vizualizácií za rok 2018

Najlepšie vizualizácie vchodových dverí za rok 2018

Vybrali sme 15 najlepších vchodových dverí do rodinného domu vo forme vizualizácií. Ponuka vchodových dverí je dnes tak široká, tak ktoré si vybrať? My sme zvolili kvalitu bez kompromisov v podobe hliníkových dverí s bezpečnostným trojbodovým zámkom, osadené luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou z odolného kaleného skla. Technické parametre vchodových dverí spĺňajú prísne tepelno-izolačné normy a sú tak vhodné aj do energeticky úsporných domov.

Všetky vchodové dvere vieme vyrobiť na mieru presne pre váš rodinný dom. Ponúkame odborné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru, grafický návrh aj dopravu. Montáže realizujeme po celom Slovensku. Nezáväznú cenovú ponuku vám vypracujeme do 24 hodín. Kontaktujte nás alebo nás navštívte osobne na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici.

1. Vchodové dvere EV-963

Vchodové hliníkové dvere do rodinného domu osadené sklo-hliníkovou dvernou výplňou so zrkadlovým presklením. Medzi preskleniami sa nachádzajú horizontálne pásiky so zrkadlovým efektom, ktoré odrážajú okolie rovnako ako klasické zrkadlo. Presklenie aj zrkadlové pásiky sú integrované pod vrstvou kaleného skla z exteriéru, ktorá chráni vzor výplne pred poveternostnými vplyvmi. Hliníkové dvere dopĺňajú bočné svetlíky, ktoré sú osadené taktiež zrkadlovým sklom a tak vizuálne zjednocujú celý vstupný otvor do domu.

Hliníkové vchodové dvere do domu so sklo-hliníkovou výplňou Evolution

2. Vchodové dvere EV-959

Hliníkové vstupné dvere do domu tvorí pevná konštrukcia, ktorá je osadená sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-959 v bordovej farbe. Exteriérové kalené sklo je podstrieknuté striebornými vertikálnymi pásikmi a obvodovým strieborným orámovaním v okolí presklenia. Presklenie tvorí izolačné trojsklo a dutiny medzi sklamu vypĺňa netoxický plyn argón. Výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere pre rodinný dom.

Hliníkové vchodové dvere do domu so sklo-hliníkovou výplňou Evolution

3. Vchodové dvere EV-960

Na obrázku je sklo-hliníková dverná EV-960 v čiernej farbe so striebornými vertikálnymi pásikmi a presklením. Stredové sklo v presklení zloženého z trojskla tvorí mliečne sklo. Vchodové dvere sú vyhotovené aj s bočným svetlíkom s hliníkovým rámom rovnakej čiernej farby ako výplň. Výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné vchodové dvere.

Hliníkové vchodové dvere s výplňou Evolution

4. Vchodové dvere EV-963

Ohnivo červené vchodové dvere MB-86SI so sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-963 v červenej farbe (RAL 3020) so striebornými horizontálnymi pásikmi. Za kaleným sklom sa nachádza integrované presklenie s mliečnym stredovým sklom. Medzery medzi jednotlivými sklami sú vyplnené argónom. Výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere.

Hliníkové dvere sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-963

5. Vchodové dvere EV-961

Hliníkové dvere s vloženou sklo-hliníkovou výplňou EV-961 v čiernej farbe (RAL 9005) so striebornými horizontálnymi pásikmi. Výber farby je ľubovoľný a je podmienený iba farebnou škálou vzorkovníka RAL. Výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere vyrobené a mieru.

Hliníkové dvere sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-961

6. Vchodové dvere EV-971

Na obrázku je sklo-hliníková dverná výplň EV-971 v bielej farbe (RAL 9016), so striebornými pásikmi a strieborným orámovaním presklenia. Tento model je vyhotovený s izolačným trojsklom so stredovým presklením typu planibel číry. Výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere so svetlíkom.

Hliníkové dvere sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-971

7. Vchodové dvere EV-950

Vchodové hliníkové dvere v modernej antracitovej farbe osadené sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-950. Výplň je v rovankej farbe ako hliníkový rám (RAL 7016) a naviac je ešte vzorovaná striebornými pásikmi, ktoré plynulo prechádzajú do pieskovania na bočnom prisvetlíku.

Hliníkové dvere sklo-hliníkovou dvernou výplňou Evolution EV-950

8. Vchodové dvere EV-967

Vchodové dvere so sklo-hliníkovou výplňou EV-967 v kombinácii farieb biely hliník (RAL 9006) a perleťová tmavá šedá (RAL 9023), s čiernym orámovaním okolo integrovaného presklenia a čiernymi horizontálnymi pásikmi. Presklenie je štandardne vyhotovené s izolačným trojsklom, s možnosťou zvoliť si typ stredového skla – v tomto prípade je použité sklo typu satinato (mliečne sklo). Výplň je osadená v hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere.

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-967. Možnosť vyhotovenia ako kompletné hliníkové dvere na mieru.

9. Vchodové dvere EV-967

Vchodové dvere so sklo-hliníkovou výplňou EV-967 v kombinácii farieb biely hliník (RAL 9006) a perleťová tmavá šedá (RAL 9023), s čiernym orámovaním okolo integrovaného presklenia a čiernymi horizontálnymi pásikmi. Presklenie je štandardne vyhotovené s izolačným trojsklom, s možnosťou zvoliť si typ stredového skla – v tomto prípade je použité sklo typu satinato (mliečne sklo). Výplň je osadená v hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere.

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-967. Možnosť vyhotovenia ako kompletné hliníkové dvere na mieru.

10. Vchodové dvere EV-954

Vchodové dvere s dvernou výplňou EV-954 v ohnivo červenej farbe (RAL 3001), s čiernym orámovaním a strieborným pásikom po obvode presklenia. Presklenie je štandardne vyhotovené s izolačným trojsklom, s možnosťou zvoliť si typ stredového skla – v tomto prípade je použité sklo typu satinato (mliečne sklo) . Výplň je osadená v hliníkovom ráme ako kompletné hliníkové dvere.

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-954. Možnosť vyhotovenia ako kompletné hliníkové dvere na mieru.

11. Vchodové dvere EV-963

Vchodové dvere do rodinného domu z pevného a odolného hliníka s dvernou výplňou EV-963 v bielej farbe (RAL 9016) so striebornými pásikmi. Tento model je vyhotovený s izolačným trojsklom plneným argónom s reflexným stredovým presklením typu stopsol bronz. Dverná výplň tohto typu sa dá ďalej upravovať farbami alebo efektami podľa požiadaviek zákazníka. Hliníkový rám je z exteriéru nastriekaný bielou farbou a z interiéru môže byť vyhotovený v ľubovoľnej farbe podľa estetických nárokov klienta. Pevné kalené sklo chráni vzor dvernej výplne pred poškodením a vplyvmi počasia. Technické parametre celého riešenia dosahujú veľmi nízke hodnoty prestupu tepla a sú tak vhodné aj do energeticky úsporných stavieb.

Vchodové hliníkové dvere do domu s odolnou výplňou s dilatačným jadrom EV-963 v bielej farbe

12. Vchodové dvere EV-957

Dverná výplň EV-957 vo farebnej kombinácii antracit (RAL 7016), so strieborným orámovaním a striebornými pásikmi je vložená do antracitových hliníkových dverí MB-86SI a spolu tak tvoria kompletné vchodové dvere. Presklenie z izolačného trojskla tvorí stredové mliečne sklo a medzisklenné priestory sú vyplnené netoxickým plynom argón, ktorý zlepšuje tepelné aj zvukové vlastnosti vchodových dverí. Hliníkový rám a výplň môžu byť nastriekané ktoroukoľvek farbou z palety RAL a naviac farbu výplne je možné aj zvýrazniť perleťou alebo trblietkami.

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-957. Možnosť vyhotovenia ako kompletné hliníkové dvere na mieru.

13. Vchodové dvere EV-955

Vchodové dvere EV-955 vo farebnej kombinácii biela (RAL 9016) a antracit (RAL 7016) s čiernym orámovaním okolo presklenia a striebornými horizontálnymi pásikmi. Tento model je vyhotovený s reflexným stredovým presklením typu stopsol bronz. Nosnú konštrukciu dverného krídla tvorí hliníkový rám MB-86SI, ktorý je taktiež nastriekaný bielou farbou, aby s dvernou výplňou tvoril vizuálne jeden celok. Dvenú výplň vchodových dverí je možné zvýrazniť efektom perlete alebo trblietok.

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-955. Možnosť vyhotovenia ako kompletné hliníkové vchodové dvere na mieru.

14. Vchodové dvere EV-956

Vchodové dvere EV-956 s hliníkovým rámom MB-86SI sú osadené dvernou výplňou vo farebnej kombinácii antracit (RAL 7016) a perleťovej tmavo šedej (RAL 9023). Farby dverí je možné individuálne meniť alebo oživiť perleťou či trblietkami. Presklenie s izolačným trojsklom je vyplnené netoxickým plynom argón, ktorý zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti. Okolo presklenia je čierne orámovanie a horizontálne strieborné pásiky, ktoré sú striekané na sklo z vnútornej strany. Mliečny efekt skla dotvára stredové presklenie typu satinato.

Hliníkové vchodové dvere s úzkym presklením bez svetlíka

15. Vchodové dvere EV-952

Vchodové dvere EV-952 s dvernou výplňou vo farebnej kombinácii antracit RAL 7016 s oživením vo forme strieborných trblietok a zrkadlovými horizontálnymi pásikmi. Výplň je vložená do hliníkového rámu MB-86SI, ktorý je tiež nastriekaný farbou RAL 7016. Bočné svetlíky sú pieskované a pásiky na nich sú číre a opticky tak predlžujú vzor z dverného krídla. Dverám dominuje veľké exteriérové madlo z antikoru.

Hliníkové vchodové dvere EV-952 s dvoma svetlíkmi a veľkým madlom

Neviete si vybrať?

Ak si neviete vybrať z vizualizácií za rok 2018, možno vás oslovia aktuálne vizualizácie vchodových dverí. Pri výbere vstupných dverí do domu odporúčame pozrieť si kompletnú ponuku dverí. Výrobu zastrešuje naša materská firma KN, s.r.o.