Hliníkové dvere VV-850-GLW34

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE VV-850-GLW34

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu aj s montážou v pohraničí s ČR. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) vo farbe RAL 7040 okenná šedá bol osadený celosklenenou dvernou výplňou VV-850-GLW34 (U=0,6 pri izolačnom trojskle) s prírodným motívom vlčieho maku.

Vchodových dverí zo skla sa netreba obávať rovnako, ako sa ľudia neboja dať si na dom okno. Vchodové dvere s výplňou z izolačného trojskla sú výrazne bezpečnejšie ako okno, pretože sa skladajú z odolného kaleného nepriehľadného mliečneho skla a bezpečnostných skiel z exteriéru aj interiéru. Vzor je graficky aplikovaný na stredovom skle, takže je chránený pred poškodením.

Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť. Z interiérovej strany si zákazník zvolil hliník v rovnakej farbe RAL 7040. Na dverách je namontované madlo Tesero 45 s dĺžkou 1200 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere VV-850-GLW34 s prírodným motívom vo farbe okenná sivá RAL 7040Hliníkové vchodové dvere s celosklenenou dvernou výplňou z bezpečnostného skla s prírodným vzorom vlčieho maku. Rám dverí je vyhotovený vo farbe RAL 7040 okenná šedá.

Hliníkové vchodové dvere VV-850-GLW34 s prírodným motívom vo farbe okenná sivá RAL 7040Dominantný no zároveň veľmi útulný vstup do rodinného domu. Dvere majú výšku 2340 mm, šírku 1060 mm a sú osadené nerezovým madlom s dĺžkou 1200 mm. V interiéri má hliníkový rám rovnakú farbu RAL 7040, ktorá je na obrázku ešte miestami chránená ochranným polepom.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.