Hliníkové dvere VV-850-GLP01

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE VV-850-GLP01

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-70HI so stavebnou hĺbkou 70 mm vo farbe RAL 7016 antracit sivý bol osadený celosklenenou dvernou výplňou VV-850-GLP01 (U=0,6 pri izolačnom trojskle) s pieskovaným vzorom.

Vchodových dverí zo skla sa netreba obávať rovnako, ako sa ľudia neboja dať si na dom okno. Vchodové dvere s výplňou z izolačného trojskla sú výrazne bezpečnejšie ako okno, pretože sa skladajú z bezpečnostných skiel z exteriéru aj interiéru. Vzor je vypieskovaný na vnútornej strane exteriérového skla, takže je chránený pred poškodením. Stredové sklo je reflexné (zrkadlové) s bronzovým nádychom (stopsol bronz).

Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť.

MONTÁŽ PO CELOM SLOVENSKU

Ponúkame zameranie stavebného otvoru a osadenie hliníkových vchodových dverí na PUR penu alebo paropásky (tzv. teplá montáž). Realizujeme aj demontáž starých dverí, ich odvoz a likvidáciu odpadu.

Ak je montáž vykonaná našou firmou, dostanete záruku 5 rokov na hliníkové dvere, dvernú výplň a montáž. Bez montáže je záruka iba 2 roky.

Montáže realizujeme po celom Slovensku. Dopravu, technické poradenstvo a grafické vizualizácie ponúkame zadarmo. Napíšte nám na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomHliníkové vchodové dvere s celosklenenou dvernou výplňou z bezpečnostného skla s pieskovaným vzorom a stredovým presklením stopsol bronz (jemný bronzový odtieň). Rám dverí je striekaný farbou RAL 7016 antracit sivý.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomReflexné bronzové sklo má pri niektorých svetelných podmienkach efekt zrkadla a odráža sa v ňom okolie. Najsilnejší efekt je počas slnečného dňa.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomIzolačné trojsklo zabezpečuje dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu. Zároveň vonkajšie a vnútorné bezpečnostné sklá chránia domácnosť pred zlodejmi.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomPri pohľade z boku dostáva pieskovaný vzor priestorovú podobu, keďže svetlo a tiene sa odrážajú od stredového a interiérového skla.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomInteriérový pohľad cez celosklenenú dvernú výplň z izolačného trojskla. Napriev použitiu reflexného (zrkadlového) skla, z interiéru je bez problémov vidieť von.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomDetail na interiérový pohľad na pieskovaný vzor.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomDetail na interiérový pohľad cez pieskovaný vzor a cez reflexné sklo smerom von.

10 dôvodov prečo ste si vybrali správne

  1. Pevné a odolné hliníkové dvere Aluprof MB-70HI alebo MB-86SI s bezpečnostným 3 alebo 5 bodovým hákovým zámkom.
  2. Vysoko kvalitné kovanie, bezúdržbové pánty a konštrukcia rámu s nosnosťou až do 120kg, resp. 200kg.
  3. Bezpečnostné sklá z interiéru aj exteriéru. Plnené argónom pre dodatočné zlepšenie tepelno-izolačných vlastností.
  4. Ideálne pre nízkoenergetické domy a južne orientované fasády pri použití s izolačným trojsklom.
  5. Minimálna tepelná rozťažnosť a výborná rozmerová stabilita vďaka sklu. Nulová náročnosť na údržbu.
  6. Hliník má omnoho vyššiu mieru bezpečnosti, odolnosti a tiež dlhšiu životnosť ako plast alebo drevo.
  7. Hliník sa nedeformuje, nepraská, nebledne na slnku a nehrdzavie. Je UV odolný a nevyžaduje si údržbu.
  8. Hliník vďaka svojej povrchovej úprave odráža slnečné žiarenie a znižuje teplo absorbované rámom počas horúcich dní.
  9. Hliník je ohňuvzdorný do 660°C a pri horení neuvoľňuje žiadne toxické výpary.
  10. Hliník je 100% recyklovateňý a dverná výplň je 96% recyklovateľná. Ekologický produkt s nízkou uhlíkovou stopou.

Prečítajte si prečo je hliník ideálny na výrobu vchodových dverí alebo 5 dôvodov, prečo nekupovať lacné dvere.

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.