Hliníkové dvere VV-850-GLP01

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE VV-850-GLP01

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-70HI so stavebnou hĺbkou 70 mm vo farbe RAL 7016 antracit sivý bol osadený celosklenenou dvernou výplňou VV-850-GLP01 (U=0,6 pri izolačnom trojskle) s pieskovaným vzorom.

Vchodových dverí zo skla sa netreba obávať rovnako, ako sa ľudia neboja dať si na dom okno. Vchodové dvere s výplňou z izolačného trojskla sú výrazne bezpečnejšie ako okno, pretože sa skladajú z bezpečnostných skiel z exteriéru aj interiéru. Vzor je vypieskovaný na vnútornej strane exteriérového skla, takže je chránený pred poškodením. Stredové sklo je reflexné (zrkadlové) s bronzovým nádychom (stopsol bronz).

Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť.

VCHODOVÉ DVERE S MONTÁŽOU

Ponúkame zameranie stavebného otvoru a osadenie hliníkových vchodových dverí na PUR penu alebo paropásky (tzv. teplá montáž). Realizujeme aj demontáž starých dverí, ich odvoz a likvidáciu odpadu.

Ak je montáž realizovaná našou firmou, dostanete záruku 5 rokov na hliníkové dvere, dvernú výplň a montáž. Bez montáže je záruka 2 roky.

Montáže realizujeme po celom Slovensku. Dopravu, technické poradenstvo a grafické vizualizácie ponúkame zadarmo. Napíšte nám na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomHliníkové vchodové dvere s celosklenenou dvernou výplňou z bezpečnostného skla s pieskovaným vzorom a stredovým presklením stopsol bronz (jemný bronzový odtieň). Rám dverí je striekaný farbou RAL 7016 antracit sivý.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomReflexné bronzové sklo má pri niektorých svetelných podmienkach efekt zrkadla a odráža sa v ňom okolie. Najsilnejší efekt je počas slnečného dňa.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomIzolačné trojsklo zabezpečuje dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu. Zároveň vonkajšie a vnútorné bezpečnostné sklá chránia domácnosť pred zlodejmi.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomPri pohľade z boku dostáva pieskovaný vzor priestorovú podobu, keďže svetlo a tiene sa odrážajú od stredového a interiérového skla.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomInteriérový pohľad cez celosklenenú dvernú výplň z izolačného trojskla. Napriev použitiu reflexného (zrkadlového) skla, z interiéru je bez problémov vidieť von.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomDetail na interiérový pohľad na pieskovaný vzor.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomDetail na interiérový pohľad cez pieskovaný vzor a cez reflexné sklo smerom von.

10 DÔVODOV PREČO VCHODOVÉ DVERE VV-850-GLW34 SÚ SPRÁVNOU VOĽBOU

  1. Pevné a odolné hliníkové dvere Aluprof MB-70HI alebo MB-86SI s bezpečnostným 3 alebo 5 bodovým hákovým zámkom
  2. 2. Vysoko kvalitné kovanie, bezúdržbové pánty a konštrukcia rámu s nosnosťou až do 120kg, resp. 200kg.
  3. Bezpečnostné sklá z interiéru aj exteriéru (VSG 33.1, 44.2, 44.4 ; ESG 6mm)
  4. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy (U=0,6 pri použití izolačného trojskla)
  5. Minimálna tepelná rozťažnosť a výborná rozmerová stabilita vďaka sklu
  6. Plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  7. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  8. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla z interiéru aj exteriéru
  9. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, keďže na skle je vidno minimum škrabancov oproti hliníku
  10. Ekologický produkt (96% materiálov použitých pri výrobe je recyklovateľných)

Prečítajte si ďalších 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové vchodové dvere.

ŠTRUKTÚRA DVERNEJ VÝPLNE

Viac o samotnej štruktúre jadra a hliníkových dverách sa dočítate v technických informáciách.

Vision Glass pieskované celosklenené výplne pre vchodové dvere

V PONUKE MÁME VIAC AKO 100 DVERÍ DO DOMU

Pozrite si naše vchodové dvere na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00.
Tešíme sa na vašu návštevu!

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.