Hliníkové dvere VV-850-GLP01

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE VV-850-GLP01

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-70HI so stavebnou hĺbkou 70 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol osadený celosklenenou dvernou výplňou VV-850-GLP01 (U=0,6 pri izolačnom trojskle) s pieskovaným vzorom na bronzovom zrkadlovom skle.

Vchodových dverí zo skla sa netreba obávať rovnako, ako sa ľudia neboja dať si na dom okno. Vchodové dvere s výplňou z izolačného trojskla sú výrazne bezpečnejšie ako okno, pretože sa skladajú z bezpečnostných skiel z exteriéru aj interiéru. Vzor je vypieskovaný na vnútornej strane exteriérového skla, takže je chránený pred poškodením.

Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomHliníkové vchodové dvere s celosklenenou dvernou výplňou z bezpečnostného skla s pieskovaným vzorom a bronzovým zrkadlovým presklením. Rám dverí je lakovaný farbou RAL 7016 antracitová šedá.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomZrkadlové bronzové sklo má pri niektorých svetelných podmienkach efekt zrkadla a odráža sa v ňom okolie. Najsilnejší efekt je počas slnečného dňa.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomIzolačné trojsklo zabezpečuje dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu. Zároveň vonkajšie a vnútorné bezpečnostné sklá chránia domácnosť pred zlodejmi.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomPri pohľade z boku dostáva pieskovaný vzor priestorovú podobu, keďže svetlo a tiene sa odrážajú od stredového a interiérového skla.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomInteriérový pohľad cez celosklenenú dvernú výplň z izolačného trojskla. Napriek použitiu zrkadlového skla, z interiéru je bez problémov vidieť von.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomDetail na interiérový pohľad na pieskovaný vzor.

Hliníkové vchodové dvere (sklenené) s pieskovaným vzorom a reflexným sklomDetail na interiérový pohľad cez pieskovaný vzor a cez zrkadlové sklo smerom von.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.