Hliníkové dvere EV-978

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-978

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Bratislave aj s montážou na mieru. Hliníkový rám MB-86SI so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 1035 perleťová béžová bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru. Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň EV-978 vo vyhotovení ako prekryté krídlo z dôvodu vytvorenia jedného celku medzi výplňou a dverami a zvýšením odolnosti voči vlámaniu.

Výplň s hrúbkou 48 mm je zložená z jedného kusu hliníka a odolného kaleného skla. Hliník je lakovaný farbou RAL 1035 a aj sklo je lakované rovnakou farbou RAL 1035, ibaže farba pod sklom vyzerá akoby mala iný odtieň a dvere tak pôsobia hlbším, až priestorovým dojmom. Vzor na nepriehľadnom skle je graficky upravený farbou RAL 1036 perleťová zlatá.

Samotné hliníkové dvere dosahujú prestup tepla U=0,92 a dverná výplň U=0,62. Na dverách je použité masívne madlo Convex 1059 s dĺžkou 600 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere EV-954 vo farbe perleť béžová a zlatáVchodové dvere v luxusnom prevedení vo farbách perleťová béžová a zlatá

Pohľady z rôznych uhlov na vchodové dvere v sklo-hliníkovom prevedení

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.