Hliníkové dvere EV-959

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-959

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Nitre aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 9006 biely hliník bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru. Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň EV-959 vo vyhotovení ako prekryté krídlo z dôvodu vytvorenia jedného celku, ukrytia dverného rámu a zvýšenia odolnosti voči vlámaniu.

Výplň s hrúbkou 48 mm je zložená z jedného kusu hliníka a odolného kaleného skla. Hliník je lakovaný farbou RAL 9006 a aj sklo je upravené rovnakou farbou RAL 9006, ibaže farba pod sklom vyzerá akoby mala iný odtieň a dvere tak pôsobia hlbším, až priestorovým dojmom. Pod predným sklom je integrované číre presklenie. Farby pre hliníkové dvere je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Samotné hliníkové dvere dosahujú prestup tepla U=0,92 a dverná výplň U=0,62. Bočný svetlík je vyhotovený z číreho izolačného trojskla (U=0,6) s pieskovaným vzorom.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere EV-959 vo farbe hliníková biela prekrytým krídlom a bočným svetlíkomVchodové dvere v luxusnom prevedení vo farbe biely hliník so striebornými pásikmi na sklo-hliníkovej výplni s prekrytým krídlom a svetlíkom

Hliníkové vchodové dvere EV-959 vo farbe hliníková biela prekrytým krídlom a bočným svetlíkomHliníkové vstupné dvere do domu s otváravým bočným svetlíkom vo farbe RAL 9006

Hliníkové vchodové dvere EV-959 vo farbe hliníková biela prekrytým krídlom a bočným svetlíkomDetail na číre presklenie otváravého bočného svetlíka a jeho pieskovaný vzor. Vchodové dvere boli osadené na bezúdržbové pánty.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.