Hliníkové dvere EV-950

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-950

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Bratislave aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru. Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň EV-950 vo vyhotovení ako prekryté krídlo z dôvodu vytvorenia jedného celku medzi výplňou a dverami a zvýšením odolnosti voči vlámaniu.

Výplň s hrúbkou 48 mm je zložená z jedného kusu hliníka a odolného kaleného skla. Hliník je farebne upravený farbou RAL 7016 a aj sklo je vyhotovené v rovnakej farbe RAL 7016, ibaže farba pod sklom vyzerá akoby mala iný odtieň a dvere tak pôsobia hlbším, až priestorovým dojmom. Farby pre hliníkové dvere je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Samotné hliníkové dvere dosahujú prestup tepla U=0,92 a dverná výplň U=0,62. Na dverách je použité elegantné madlo Trentino s dĺžkou 1800 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere EV-950 vo farbe antracit s prekrytým krídlomVchodové dvere v luxusnom prevedení vo farbe antracit so striebornými pásikmi na sklo-hliníkovej výplni s prekrytým krídlom

Hliníkové vchodové dvere EV-950 vo farbe antracit s prekrytým krídlomDetail na nepriehľadnú dvernú výplň z odolného kaleného skla vo farbe RAL 7016. Napravo detail na madlo a rozetu.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.