Hliníkové dvere EV-950

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-950

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu aj s montážou v Nitre. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) vo farbe RAL 7016 antracit bol osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-950 (U=0,62 pri hrúbke 48mm) v rovnakej farbe RAL 7016. V dvernej výplni s prekrytým krídlom sa z exteriéru nachádza jeden kus odolného kaleného skla, ktorý chráni dizajnový vzor pred poškodením. Za stredové sklo v integrovanom presklení si zákazník zvolil bronzové zrkadlové sklo.

Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť. Na dverách je namontované madlo Trento 45 s dĺžkou 800 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Luxusné hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 7016 antracit s prekrytým krídlom a bočným svetlíkomVchodové dvere v luxusnom prevedení v matnej antracitovej farbe so štruktúrou. Sklo-hliníková dverná výplň, ktorá prekrýva dverné krídlo, má integrované presklenie a dekoračné grafické pásiky chránené pred poškodením pod odolným kaleným sklom.

Luxusné hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 7016 antracit s prekrytým krídlom a bočným svetlíkomSilný profil MB-86SI v kombinácii s prekrytým krídlom a bočným svetlíkom vyhotovenom so zrkadlovým presklením.

Luxusné hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 7016 antracit s prekrytým krídlom a bočným svetlíkomDetailna dverné krídlo a štýlové nerezové hranaté madlo s rozetou. Dominantný a moderný vstup do rodinného domu.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.