Hliníkové dvere EV-1006 iX

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-1006 iX

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu aj s montážou v okrese Žiar nad Hronom. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) vo farbe RAL 8003 antuková hnedá bol osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-1006 iX (U=0,62 pri hrúbke 48mm) v rovnakej farbe RAL 8003. V dvernej výplni sa sú 3 výrezy s vnútorne integrovaným presklením, ktoré sa nachádza pod jedným kusom kaleného skla z exteriérovej strany. Za stredové sklo v integrovanom presklení si zákazník zvolil mliečne sklo.

Jednotlivé útvary s presklením od seba opticky delia horizontálne čierne pásiky, ktoré sú graficky aplikované na vnútornej strane kaleného skla a celý vzor je tak chránený pred poškodením. Pod sklom sa nachádzajú aj dekoračné antikorové aplikácie, ktoré spolu s antikorovým madlom dotvárajú celkový dojem jedného celku. Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť. Z interiérovej strany si zákazník zvolil hliník v rovnakej farbe RAL 8003. Na dverách je namontované madlo Tesero 45 s dĺžkou 800 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere z kaleného skla s antikoromHliníkové vchodové dvere s luxusnou sklo-hliníkovou dvernou výplňou z odolného kaleného skla a integrovanými antikorovými aplikáciami. Vyhotovené vo farbe RAL 8003 antuková hnedá.

Hliníkové vchodové dvere z kaleného skla s antikoromDetail na prevedenie kaleného skla z exteriéru. Antikorové aplikácie na dverách vkusne dopĺňajú antikorové madlo. Presklenie z izolačného trojskla je vyhotovené z mliečneho skla.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.