Hliníkové dvere EV-1003 iX

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE EV-1003 iX

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu aj s montážou v Bratislave. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) vo farbe RAL 9016 biela v pieskovej štruktúre bol osadený sklo-hliníkovou dvernou výplňou EV-1003 iX (U=0,62 pri hrúbke 48mm) v rovnakej farbe RAL 9016. V dvernej výplni s prekrytým krídlom sa nachádza 5 výrezov s vnútorne integrovaným presklením, ktoré sa nachádza pod jedným kusom kaleného skla z exteriérovej strany. Za stredové sklo v integrovanom presklení si zákazník zvolil bronzové zrkadlové sklo.

Jednotlivé útvary s presklením od seba opticky delia horizontálne antikorové pásiky, ktoré sa nachádzajú pod kaleným sklom a celý vzor je tak chránený pred poškodením. Tieto dekoračné antikorové aplikácie spolu s antikorovým madlom dotvárajú celkový dojem jedného celku. Keďže celú exteriérovú plochu zaberá pevné a odolné sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť. Na dverách je namontované madlo Tesero 45 s dĺžkou 1200 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Luxusné hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 9016 štrukturovaná biela s prekrytým krídlomVchodové dvere v luxusnom prevedení v matnej bielej farbe s pieskovou štruktúrou. Sklo-hliníková dverná výplň, ktorá prekrýva dverné krídlo, má integrované presklenie so zrkadlovým sklom a dekoračné antikorové pásiky.

Luxusné hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 9016 štrukturovaná biela s prekrytým krídlomSilný profil MB-86SI v kombinácii s prekrytým krídlom, madlom a rozetou. Interiérový pohľad ukazuje dvere ešte s polepmi, ktoré boli vyhotovené v rovnakej farbe ako z exteriéru.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.