Hliníkové dvere AVI-792

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AVI-792

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu na Orave aj s montážou na mieru. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 9016 dopravná biela bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AVI-792 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s antikorovými aplikáciami a čiernym rámikom okolo presklenia. Presklenie z mliečneho skla bolo vyhotovené ako izolačné trojsklo (U=0,6).

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AVI-792 vo farbe bielaHliníková dverná výplň s presklením a antikorovými aplikáciami osadená v hliníkovom ráme MB-86SI

Hliníkové vchodové dvere AVI-792 vo farbe bielaDetail na exteriérovú stranu a pohľad na interiérovú stranu vchodových dverí v bielej farbe RAL 9016

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.