Hliníkové dvere AVF-G-7703N

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AVF-G-7703N

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,9) vo farbe RAL 9005 čierna bol osadený hliníkovou dvernou výplňou AVF-G-7703N (U=0,46 pri hrúbke 61 mm) s prekrytým krídlom v industriálnom dekore kameň (mramor) s aplikáciou kaleného skla a reflexného stredového skla.

Na dverách je namontované elegantné čierne madlo Convex 919 s dĺžkou 800 mm a čierna okopová lišta. Dvere sú vybavené elektronickou vložkou AirKey s možnosťou otvárania dverí smartfónom.

Príďte sa pozrieť osobne!

MONTÁŽ PO CELOM SLOVENSKU

Ponúkame zameranie stavebného otvoru a osadenie hliníkových vchodových dverí na PUR penu alebo paropásky (tzv. teplá montáž). Realizujeme aj demontáž starých dverí, ich odvoz a likvidáciu odpadu.

Ak je montáž vykonaná našou firmou, dostanete záruku 5 rokov na hliníkové dvere, dvernú výplň a montáž. Bez montáže je záruka iba 2 roky.

Montáže realizujeme po celom Slovensku. Dopravu, technické poradenstvo a grafické vizualizácie ponúkame zadarmo. Napíšte nám na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Predajňa vchodových dverí Benedoor v Považskej BystriciHliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N sú dominantou pri vstupe do predajne BENEDOOR v Považskej Bystrici.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomVchodové dvere s exteriérovým prekrytím dverného krídla. Rám je prekrytý a dvere tak tvoria jeden celok. Je to estetické riešenie, ktoré ponúka vyššiu mieru bezpečnosti oproti klasickým vloženým dverným výplniam. V presklení dverí a bočnom svetlíku je použité reflexné (zrkadlové) izolačné trojsklo.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomDetail na prevedenie moderného industriálneho dekoru kameň (mramor) v kombinácii s exteriérovou čiernou aplikáciou odolného kaleného skla, čiernym madlom a elektronickou vložkou EVVA AirKey.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomDvere je možné otvoriť smartfónom pomocou NFC alebo bluetooth. Šikovné riešenie aj pre deti, ktoré často strácajú kľúče. 

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomVyfrézované drážky dodávajú dverám punc luxusu. Každá hrana a každá línia má svoje miesto.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomAplikácia z čierneho kaleného skla, v ktorej sa odráža okolie. Čierna okopová lišta. Čierna je dnes moderná.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomInteriérový pohľad na čierne vchodové dvere (RAL 9005) s bočným svetlíkom.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomZ vonku čierne madlo, z vnútra antikorová kľučka na oválnej rozete. Pod ňou je mechanický otočný gombík slúžiaci na zamykanie dverí. Z vonkajšej strany sa nachádza elektronická vložka AirKey.

10 dôvodov prečo ste si vybrali správne

  1. Pevné a odolné hliníkové dvere Aluprof MB-86SI s bezpečnostným 3 alebo 5 bodovým hákovým zámkom.
  2. Vysoko kvalitné kovanie, bezúdržbové pánty a konštrukcia rámu s nosnosťou až do 200kg.
  3. Ideálne pre nízkoenergetické domy a južne orientované fasády pri použití štruktúry 61 mm (TRD).
  4. Štruktúra 61 mm (TRD) absorbuje tepelnú rozťažnosť materiálov a ponúka výbornú úroveň izolácie.
  5. Možnosť zvýšiť odolnosť voči vlámaniu a zlepšiť tepelno-izolačné vlastnosti vďaka prekrytému krídlu dverí.
  6. Hliník má omnoho vyššiu mieru bezpečnosti, odolnosti a tiež dlhšiu životnosť ako plast alebo drevo.
  7. Hliník sa nedeformuje, nepraská, nebledne na slnku a nehrdzavie. Je UV odolný a nevyžaduje si údržbu.
  8. Hliník vďaka svojej povrchovej úprave odráža slnečné žiarenie a znižuje teplo absorbované rámom počas horúcich dní.
  9. Hliník je ohňuvzdorný do 660°C a pri horení neuvoľňuje žiadne toxické výpary.
  10. Hliník je 100% recyklovateľný bez straty kvality, čo výrazne znižuje celkovú uhlíkovú stopu.

Prečítajte si prečo je hliník ideálny na výrobu vchodových dverí alebo 5 dôvodov, prečo nekupovať lacné dvere.

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.