Hliníkové dvere AVF-G-7703N

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AVF-G-7703N

Realizácia vchodových hliníkových dverí ako vzorka na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) vo farbe RAL 9005 čierna bol osadený hliníkovou dvernou výplňou AVF-G-7703N (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s prekrytým krídlom v industriálnom dekore kameň (mramor) s aplikáciou kaleného skla a zrkadlového stredového skla.

Na dverách je namontované elegantné čierne madlo Convex 919 s dĺžkou 800 mm a čierna okopová lišta. Dvere sú vybavené elektronickou vložkou AirKey s možnosťou otvárania dverí smartfónom.

Príďte sa pozrieť osobne!

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Predajňa vchodových dverí Benedoor v Považskej BystriciHliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N sú dominantou pri vstupe do predajne BENEDOOR v Považskej Bystrici.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomVchodové dvere s exteriérovým prekrytím dverného krídla. Rám je prekrytý a dvere tak tvoria jeden celok. Je to estetické riešenie, ktoré ponúka vyššiu mieru bezpečnosti oproti klasickým vloženým dverným výplniam. Rám dverí je skrytý. V presklení dverí a bočnom svetlíku je použité číre zrkadlové izolačné trojsklo.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomDetail na prevedenie industriálneho dekoru kameň (mramor) v kombinácii s exteriérovou čiernou aplikáciou odolného kaleného skla, čiernym madlom a elektronickou vložkou EVVA AirKey.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomDvere je možné otvoriť smartfónom pomocou NFC alebo bluetooth. Šikovné riešenie aj pre deti, ktoré často strácajú kľúče. 

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomVyfrézované drážky dodávajú dverám punc luxusu. Každá hrana a každá línia má svoje miesto.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomAplikácia z čierneho kaleného skla, v ktorej sa odráža okolie. Čierna okopová lišta. Čierna je dnes moderná.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomInteriérový pohľad na čierne vchodové dvere (RAL 9005) s bočným svetlíkom.

Hliníkové vchodové dvere AVF-G-7703N s dekorom kameň (mramor) a bočným svetlíkomZ vonku čierne madlo, z vnútra antikorová kľučka na oválnej rozete. Pod ňou je mechanický otočný gombík slúžiaci na zamykanie dverí. Z vonkajšej strany sa nachádza elektronická vložka AirKey.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.