Hliníkové dvere AVF-G-7702

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AVF-G-7702

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Bratislave aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) vo farbe RAL 9016 biela bol osadený hliníkovou dvernou výplňou AVF-G-7702 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s prekrytým krídlom s aplikáciou kaleného skla so vzorom v čiernej farbe. Dvere dopĺňa fixný bočný svetlík.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Prestížne hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 9016 biela s čiernym kaleným sklom a prekrytým krídlom so svetlíkomHliníkové vchodové dvere AVF-G-7702 sú dominantou pri vstupe do rodinného domu. Čierna dekoračná aplikácia z odolného kaleného skla vytvára zaujímavý kontrast pri samotných dverách.

Prestížne hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 9016 biela s čiernym kaleným sklom a prekrytým krídlom so svetlíkomVchodové dvere s exteriérovým prekrytím dverného krídla. Rám je prekrytý a dvere tak tvoria jeden celok. Je to estetické riešenie, ktoré ponúka vyššiu mieru bezpečnosti oproti klasickým vloženým dverným výplniam. Rám dverí je skrytý. V bočnom svetlíku je použité zrkadlové izolačné trojsklo.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.