Hliníkové dvere AV-774

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-774

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v okolí Púchova aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-774 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s antikorovými aplikáciami. Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Dvere dopĺňa elegantné antikorové madlo Tesero 45 s dĺžkou 1000 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AV-774 vo farbe antracit RAL 7016Hliníkové vchodové dvere s prekrytou výplňou a antikorovými aplikáciami na novostavbe rodinného domu. Montované na podkladový profil.

Hliníkové vchodové dvere AV-774 vo farbe antracit RAL 7016 a garážPohľad na garáž a hliníkové dvere vo farbe antracit RAL 7016

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.