Hliníkové dvere AV-774

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-774

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Prešove aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7040 okenná šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-774 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie v svetlíku zvolil mliečne sklo.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 7040 s prekrytým krídlom a svetlíkom s mliečnym sklomHliníkové vchodové dvere vo farbe okenná sivá s predsadenou dvernou výplňou prekrývajúcou celé dverné krídlo a dekoračnými horizontálnymi antikorovými pásikmi.

Hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 7040 s prekrytým krídlom a svetlíkom s mliečnym sklomDetail na prekrytie dverného krídla a hliníkový rám vo farbe okenná šedá. Zákazník si zvolil otváranie smerom von. Montované na paropásky (teplá montáž).

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.