Hliníkové dvere AV-716

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-716

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Bratislave aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-716 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s antikorovými aplikáciami. Zákazník si ako presklenie zvolil zrkadlové sklo. Dvere vkusne dopĺňa bočný svetlík a antikorové madlo Tesero 45 s dĺžkou 1800 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AV-716 vo farbe antracit RAL 7016Hliníkové vchodové dvere vo farbe antracit s vloženou výplňou a presklením zo zrkadlového skla

Hliníkové vchodové dvere AV-716 vo farbe antracit RAL 7016Vchodové dvere dopĺňa bočný svetlík a dlhé antikorové madlo. Antikorové aplikácie na dverách sa nachádzajú aj v interiéri.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.