Hliníkové dvere AV-450

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-450

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Považskej Bystrici aj s montážou na mieru. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru. Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-450 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) prekrývajúca dverné krídlo.

Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám nie je priznaný a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie zvolil zrkadlové sklo s bronzovým odtieňom. Rovnaké sklo bolo použité v bočnom svetlíku (U=0,6).

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AV-450 vo farbe antracit šedýVchodové dvere vo farbe antracit montované na podkladový profil, ktorý slúži na prerušenie tepelného mostu

Hliníkové vchodové dvere AV-450 vo farbe antracit šedýPohľad na interiérovú stranu vchodových dverí v bielej farbe RAL 9016

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.