Hliníkové dvere AV-244

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-244

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v okrese Považská Bystrica aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 6027 svetlozelená bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-244 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Zákazník si ako presklenie zvolil ornamentálne sklo Altdeutsch. Dvere dopĺňa bočný svetlík z izolačného trojskla a atypická rustikálna kľučka. Dvere boli fotené mobilom, čiže treba počítať s farebným skreslením jemných odtieňov voči skutočnosti.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere AV-244 vo farbe svetlozelená RAL 6027 so svetlíkomHliníkové vchodové dvere AV-244 vo farbe svetlozelená RAL 6027 so svetlíkom s ornamentálnym presklením Altdeutsch a rustikálnou kľučkou.

Hliníkové vchodové dvere AV-244 vo farbe svetlozelená RAL 6027 so svetlíkomDetail na farebné prevedenie RAL 6027 fotený mobilom, čiže treba počítať s farebným skreslením jemných odtieňov voči skutočnosti). Napravo vidieť detail ornamentálneho presklenia Altdeutsch.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.