Hliníkové dvere AV-177

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-177

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v okrese Banská Bystrica aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 1019 šedobéžová matná bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-177 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Zákazník si ako presklenie zvolil sklo s pieskovaným vzorom. Dvere dopĺňa bočný svetlík z izolačného trojskla a madlo s rozetou. Dvere boli realizované s otváraním smerom von. Je možné zvoliť si aj valčekové alebo skryté pánty.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere do rodinného domu vo farbe RAL 1019 s pieskovaným sklom a bočným svetlíkomHliníkové vchodové dvere AV-177 vo farbe šedobéžová RAL 1019 so svetlíkom so sklami s pieskovaným vzorom. Dvere sú otváravé smerom von.

Hliníkové vchodové dvere do rodinného domu vo farbe RAL 1019 s pieskovaným sklom a bočným svetlíkomDetail na farebné prevedenie RAL 1019 fotený mobilom, čiže treba počítať s farebným skreslením jemných odtieňov voči skutočnosti). Napravo vidieť spôsob otvárania dverí a detail pieskovaného skla.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.