Hliníkové dvere ATYP

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE ATYP

Realizácia atypických vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Dubnici nad Váhom aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7012 čadičová šedá v pieskovej štruktúre bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená atypická dverná výplň (U=0,58 pri hrúbke 48 mm) s antikorovými aplikáciami. Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie zvolil zrkadlové presklenie s bronzovým odtieňom. Dvere dopĺňa elegantné antikorové madlo Convex 883 s dĺžkou 555 mm.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Atypické hliníkové vchodové dvere vo farbe štruktúrovaná čadičová siváHliníkové vchodové dvere s prekrytým krídlom a zrkadlovým presklením v bronzovom odtieni. Dvere boli vyhotovené v pieskovej štruktúre RAL 7012.

Atypické hliníkové vchodové dvere vo farbe štruktúrovaná čadičová siváExteriérový a interiérový pohľad na hliníkové dvere. Vnútri boli dvere vyhotovené v bielej farbe RAL 9016 aby ladili so zariadením domácnosti.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.