Hliníkové dvere AVF-782

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AVF-782

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Žiline aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 7016 antracitová šedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AVF-782 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie v svetlíku zvolil zrkadlové sklo stopsol číre.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere antracitové do novostavby rodinného domuHliníkové vchodové dvere vo farbe antracitová šedá s predsadenou dvernou výplňou prekrývajúcou celé dverné krídlo a dekoračnými horizontálnymi drážkami.

Hliníkové vchodové dvere antracitové do novostavby rodinného domuDetail na prekrytie dverného krídla a hliníkový rám vo farbe antracitová šedá. Elegantné drážky v kombinácii s kolmým hranatým madlom.

Hliníkové vchodové dvere antracitové do novostavby rodinného domuInteriérový pohľad na vchodové dvere s bočným fixným svetlíkom, kľučkou a rozetou.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.