Hliníkové dvere AV-701

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-701

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Žiline aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 8024 béžovohnedá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-701 (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Zákazník zvolil riešenie s horným fixným svetlíkom a ako presklenie v svetlíku a vo dverách si zvolil mliečne sklo.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 8024 béžovohnedá s horným svetlíkomHliníkové vchodové dvere vo farbe béžovohnedá s horným svetlíkom. Kombinácia nerezových aplikácií a mliečneho skla vo formáte štvorcov na dvernej výplni. Dvere dopĺňa nerezové madlo.

Hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 8024 béžovohnedá s horným svetlíkomInteriérový pohľad na hliníkové vchodové dvere s horným svetlíkom, krídelkové pánty a presklenie z mliečneho skla.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.