Hliníkové dvere AV-177N

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AV-177N

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Starej Turej aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 1019 šedobéžová bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená dverná výplň AV-177N (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si zvolil riešenie s dvomi úzkymi bočnými svetlíkmi a elegantným kolmým madlo, ktoré vizuálne dopĺňa nerezový vzor na dverách.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 1019 šedobéžová s bočnými svetlíkmiHliníkové vchodové dvere vo farbe šedobéžová s predsadenou dvernou výplňou prekrývajúcou celé dverné krídlo a dekoračnými vertikálnymi antikorovými pásikmi v prevedení s dvomi bočnými svetlíkmi

Hliníkové vchodové dvere do domu vo farbe RAL 1019 šedobéžová s bočnými svetlíkmiDetail na prekrytie dverného krídla a hliníkový rám vo farbe šedobéžová. Zákazník si navyše zvolil bezpečnostné sklá a 5-bodový bezpečnostný hákový zámok v kombinácii s vložkou ICS v 4.bezpečnostnej triede.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.