Hliníkové dvere ATYP

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE ATYP

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Čadci aj s montážou. Hliníkový rám MB-86SI (U=0,92) so stavebnou hĺbkou 77 mm vo farbe RAL 1012 citrónová žltá bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru.

Do hliníkového rámu je vložená atypická dverná výplň (U=0,58 pri hrúbke 48 mm). Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze rám je skrytý a dvere tvoria jeden celok. Zákazník si ako presklenie v svetlíku zvolil zrkadlové sklo s pieskovaným vzorkom.

AKÝ JE POSTUP OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ?

Postup je veľmi jednoduchý. Vyberiete si vchodové dvere a my vám pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohovej faktúry prídeme zamerať stavebný otvor. Následne dostanete grafickú vizualizáciu budúcich dverí na odsúhlasenie a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a potom sa už len tešíte z nových dverí.

Vyberte si svoje dvere, napíšte na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vstupné dvere do domu vo farbe citrónová žltá RAL 1012 s čiernym madlom a rozetouHliníkové vchodové dvere vo farbe citrónová žltá s predsadenou dvernou výplňou prekrývajúcou celé dverné krídlo a dekoračnými drážkami, ktoré vizuálne pokračujú do pieskovaného vzoru na bočnom svetlíku so zrkadlovým sklom.

Hliníkové vstupné dvere do domu vo farbe citrónová žltá RAL 1012 s čiernym madlom a rozetouDetail na prekrytie dverného krídla a hliníkový rám vo farbe citrónová žltá. Zákazník si k tejto farbe zvolil čierne madlo a čiernu rozetu, ktoré výborne kontrastujú so žltou farbou.

Hliníkové vstupné dvere do domu vo farbe citrónová žltá RAL 1012 s čiernym madlom a rozetouMontáž bola realizovaná na podkladových profiloch, aby výška dverí bola rovnaká ako výška nášlapnej vrstvy podlahy. Ku hlavným dverám si zákazník dal vyhotoviť aj vedľajšie vchodové dvere s rovnakým drážkovaným vzorom.

Hliníkové vstupné dvere do domu vo farbe citrónová žltá RAL 1012 s čiernou kľučkou a rozetouDetail na bočné vchodové dvere vo farbe citrónová žltá RAL 1012 s čiernou kľučkou a rozetou Convex.

PODOBNÉ VCHODOVÉ DVERE

ZISTITE O DVERÁCH VIAC

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.