Hliníkové dvere EV-969

VCHODOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVOU VÝPLŇOU EVOLUTION

Vchodové dvere z hliníka sú zárukou vysokej kvality, detailného prevedenia, pevnosti a odolnosti celej konštrukcie. Na vizualizácii sú hliníkové dvere MB-70HI s trojbodovým hákovým bezpečnostným zámkom, do ktorých je vložený dverný panel s dilatačným jadrom s termodynamickou štruktúrou. Panel je zo skla z exteriérovej strany, ale sklo používame vždy iba kalené. Kalené sklo má zlepšené vlastnosti a optori bežnému sklu je až 5x pevnejšie a odolnejšie voči nárazom a škrabancom, nehovoriac o jednoduchej údržbe bez špár a medzier, kde by sa mohla usadiť špina, prach alebo mastnota. V tomto prípade je na obrázku model Evolution EV-969 s presklením typu Satinato (mliečne sklo) vo vyhotovení ako izolačné trojsklo. Presklenie je už integrované za kaleným sklom a okolo presklenia je čierne orámovanie ako nástrek. Z exteriérovej dotykovej strany je len čisté sklo. Celý vzor vrátane hlavnej farby výplne (RAL 9016 biela), orámovania (čierne) a pásikov (strieborné) je nastrieknutý na skle z vnútornej strany a preto sa vôbec nemusíte báť, že by sa farba poškodila alebo pošpinila.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v bielej farbe

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky dverné výplne a prekryté krídla vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution, ktoré vieme vyhotoviť aj ako prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION
  1. Vysoká tuhosť a odolnosť vďaka 6mm ESG kalenému sklu
  2. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy
  3. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu
  4. Integrované presklenie
  5. Plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  6. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, pretože na skle je vidno škrabance iba minimálne
  9. Možnosť vyhotovenia ako jednostranné prekryté krídlo
  10. Možnosť atypickej úpravy výplne alebo výroby na mieru
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré montujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.