Hliníkové dvere EV-968

VCHODOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVOU VÝPLŇOU EVOLUTION

Na vizualizácii je sklo-hliníková dverná výplň Evolution EV-968 vo farbe čierna matná (jet black) RAL 9005 s zo zrkadlovým efektom v podobe vodorovných pásikov a obvodovej linky. Celé vstupné dvere vrátane hliníkového rámu sú nastriekané rovnakou farbou a pôsobia tak ako jeden celok. Zrkadlový efekt v kombinácii so sklom odrážjú okolie, čím sa umocní hĺbka vzoru na výplni a celé dvere tak vytvárajú dojem trojrozmerného 3D dizajnu. Práve vďaka použitiu jedného kusu odolného kaleného skla z exteriéru získava celá výplň rozmerovú stabilitu, pretože tepelná rozťažnosť skla je zanedbateľná a výplň sa tak neprehýba v dôsledku silných mrazov alebo priameho slnka. Skla ako materiálu sa vôbec netreba obávať, pretože používame výhradne iba kalené sklo, ktoré je násobne pevnejšie ako bežné sklo a je naozaj bezpečné. Dverná výplň je osadená v kvalitnom hliníkovom ráme ako kompletné vchodové hliníkové dvere Evolution na mieru.

Vchodové hliníkové dvere Evolution na mieru s montážou po celom Slovensku

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky dverné výplne a prekryté krídla vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution, ktoré vieme vyhotoviť aj ako prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION
  1. Vysoká tuhosť a odolnosť vďaka 6mm ESG kalenému sklu
  2. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy
  3. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu
  4. Integrované presklenie
  5. Plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  6. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, pretože na skle je vidno škrabance iba minimálne
  9. Možnosť vyhotovenia ako jednostranné prekryté krídlo
  10. Možnosť atypickej úpravy výplne alebo výroby na mieru
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré inštalujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.