Hliníkové dvere EV-965

VCHODOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVOU VÝPLŇOU EVOLUTION

Vizualizácia zobrazuje vchodové hliníkové dvere, do ktorých je vložený sklo-hliníkový panel Evolution EV-965. Celé dvere aj dvernú výplň vyrábame na mieru podľa predstáv zákazníka. Hliníkové dvere sú vybabené trojbodovým hákovým zámkom, ktorý spolu s kvalitným kovaním predstavuje naozaj bezpečné riešenie vstupného priestoru do domu. Hliník je možné nastriekať akoukoľvek farbou zo vzorkovníka RAL. Sklo-hliníkový panel je zložený z dilatačného jadra, ktoré absorbuje tepelnú rozťažnosť v dôsledku silného slnečného žiarenia alebo tuhých mrazov. Vďaka dilatačnej štruktúre zo syntetickej gumy už viac nebudete mať problémy s rozpínavosťou a priľnavosťou dverí, ako to často býva pri plastových dverách. Panel EV-965 je z vonkajšej strany chránený hrubým kaleným sklom, ktoré bolo v tomto prípade podstrieknuté krémovou farbou RAL 9001.

Vchodové hliníkové dvere Evolution na mieru s montážou po celom Slovensku

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky dverné výplne a prekryté krídla vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution, ktoré vieme vyhotoviť aj ako prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION
  1. Vysoká tuhosť a odolnosť vďaka 6mm ESG kalenému sklu
  2. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy
  3. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu
  4. Integrované presklenie
  5. Plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  6. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, pretože na skle je vidno škrabance iba minimálne
  9. Možnosť vyhotovenia ako jednostranné prekryté krídlo
  10. Možnosť atypickej úpravy výplne alebo výroby na mieru
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré montujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.