Hliníkové dvere EV-961

VCHODOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVOU VÝPLŇOU EVOLUTION

Pozeráte sa na vizualizáciu kompletných vchodových hliníkových dverí do rodinného domu. Každé vchodové dvere s profilovým systémom sa skladajú z dvoch základných častí. V tomto prípade sú to hliníkové dvere, ktoré tvoria samotnú konštrukciu (rám), ktorá vypĺňa stavebný otvor a dverná výplň, ktorá prekrýva hlavné dverné krídlo (prekryté krídlo). Pre väčšinu prípadov úplne postačuje rám MB-70HI a pre najnáročnejších zákazníkov máme v ponuke rám MB-86SI, ktorý je hrubší a má o niečo lepšie hodnoty prestupu tepla. Dverná výplň na tomto obrázku je zo série sklo-hliníkových výplní Evolution, ktoré sa vyznačujú tým, že ich povrch z vonkajšej strany pokrýva 6mm hrubé kalené sklo, ktoré je až 5 násobne pevnejšie a odolnejšie oproti bežnému sklu.

Za sklom sa nachádza dilatačná štruktúra, vďaka ktorej ani pri horúcich alebo mrazivých dňoch nebude vytvárané pnutie na rám a celá konštrukcia bude rozmerovo stabilná. Celý rám aj dverná výplň vchodových dverí su nastriekané farbou RAL 7013 hnedošedá. Rozdiel vo farbe na obrázku je spôsobený tým, že pod sklom má farba iný lesk ako na hliníku a tak celé dvere vytvárajú priestorový efekt. V prekrytom krídle je integrované madlo, ktoré ponúkame zatiaľ iba na objednávku. Ak vás vchodové hliníkové dvere so sklom zaujali, neváhajte nás kontaktovať a my vám urobíme cenovú ponuku na mieru.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v hnedošedej farbe na rodinnom dome

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky dverné výplne a prekryté krídla vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution, ktoré vieme vyhotoviť aj ako prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION
  1. Hliníkové dvere MB-70HI s bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom
  2. Vysoko kvalitné kovanie a rám s nosnosťou až do 120kg
  3. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy (U=0,62 pri hrúbke dvernej výplne 48mm)
  4. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu a dilatačnej štruktúre s gumou EPDM
  5. Vysoká tuhosť a odolnosť dvernej výplne vďaka 6mm ESG kalenému sklu
  6. Integrované presklenie plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla z exteriéru
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, keďže na skle je vidno minimum škrabancov oproti hliníku
  9. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  10. Možnosť vyhotovenia aj ako jednostranné prekryté krídlo. Možnosť atypickej úpravy výplne alebo výroby na mieru.
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré montujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.