Hliníkové dvere EV-958

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVÝM PREKRYTÝM KRÍDLOM

Vonkajšie hliníkové dvere Aluprof MB-70HI s bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom MACO a sklo-hliníkovým prekrytým krídlom Evolution v červenej purpurovej farbe s integrovaným presklením a integrovaným madlom. Prestup tepla hliníkových dverí MB-70HI dosahuje U=1,0 a prestup tepla dvernej výplne prekrývajúcej krídlo dostahuje U=0,6 pri hrúbke 50mm. V prípade, že vaše vchodové dvere musia dosahovať určitý konkrétny koeficient prestupu tepla, kontaktujte nás a my vám navrhneme riešenie na mieru pre nízkoenergetické alebo pasívne domy.

AKO OBJEDNAŤ VCHODOVÉ DVERE

Sme slovenský výrobca a vchodové dvere do domu robíme na mieru. Cenovú ponuku vieme spraviť prakticky ihneď. Stačí, ak si vyberiete vzor, ktorý sa vám páči a pošlete nám ho spolu s rozmermi stavebného otvoru. Po odsúhlasení cenovej ponuky prídeme stavebný otvor presne zamerať, spravíme grafickú vizualizáciu vašich budúcich vchodových dverí a následne zadáme objednávku do výroby. Dohodneme si termín montáže a hotové kompletné dvere vám doviezeme osobne. Robíme aj demontáž starých dverí a zabezpečujeme aj odvoz odpadu. Pre viac informácií nám napíšte na info@luglass.sk

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v červenej farbe na rodinnom dome

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky dverné výplne a prekryté krídla vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution, ktoré vieme vyhotoviť aj ako prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION
  1. Hliníkové dvere MB-70HI s bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom
  2. Vysoko kvalitné kovanie a rám s nosnosťou až do 120kg
  3. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy (U=0,62 pri hrúbke dvernej výplne 48mm)
  4. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu a dilatačnej štruktúre s gumou EPDM
  5. Vysoká tuhosť a odolnosť dvernej výplne vďaka 6mm ESG kalenému sklu
  6. Integrované presklenie plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla z exteriéru
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, keďže na skle je vidno minimum škrabancov oproti hliníku
  9. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  10. Možnosť vyhotovenia aj ako jednostranné prekryté krídlo. Možnosť atypickej úpravy výplne alebo výroby na mieru.
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré montujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.