Hliníkové dvere EV-953

VCHODOVÉ DVERE SO SKLO-HLINÍKOVOU VÝPLŇOU EVOLUTION

Vchodové hliníkové dvere na vizualizácii sú striekané vo farbe RAL 7024 (grafitová šedá), rovnako ako aj prekryté krídlo Evolution EV-953, ktoré je osadené v ráme.  Hliníkový rám MB-70HI sa vyznačuje vysokou kvalitou použitého kovania, bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom a taktiež aj vysokou nosnosťou a záťažou až do 120 kilogramov. Do rámu je osadené sklo-hliníkové prekryté krídlo, čo je riešenie, pri ktorom dverná výplň prekrýva celé hlavné krídlo dverí a pôsobí tak celistvým, estetickým dojmom. Za kaleným sklom z exteriéru sa nachádzajú striekané pásiky so zrkadlovým efektom, ako aj samotný nástrek farby RAL 7024. Oba nástreky sa skrývajú za sklom a preto ani po rokoch nedôjde k poškodeniu alebo vyblednutiu farby alebo zrkadlového efektu. Sklo je pri tomto vzore nepriehľadné a tvorí jednu z hlavných zložiek samotnej štruktúry. Vnútri sa nachádza XPS extrudovaný polystyrén, dilatačná guma, ktorá absorbuje tepelnú rozťažnosť a nakoniec z interérovej strany je to hliníkový plech, ktorý môže byť nastriekaný akoukoľvek farbou zo vzorkovníka RAL. Prekryté krídlo má integrované madlo, ktoré vyrábame na mieru. Dostupnosť integrovaného madla je momentálne po individuálnej dohode.

Hliníkové vchodové dvere s odolnou výplňou s dilatačným jadrom v grafitovej šedej farbe

Súčiniteľ prestupu tepla U pri rôznych hrúbkach sklo-hliníkovej dvernej výplne Evolution

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

SLOVENSKÁ VÝROBA

Sklo-hliníková dverná výplň Evolution je vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, má výbornú stabilitu a teplno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a pasívne štandardy. Všetky dverné výplne a prekryté krídla vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie.

MY SME LUGLASS

Luglass je mladá, progresívna značka, za ktorou stoja ľudia s viac ako 26 ročnými skúsenosťami. Spoločne zdieľame nadšenie pre sklo, ako aj pre tvorenie kvalitných a technicky vyladených produktov na mieru. Naším cieľom je dosiahnúť harmóniu prirodzenej funkčnosti a nadčasového dizajnu. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

Príklady sklo-hliníkových dverných výplní Evolution, ktoré vieme vyhotoviť aj ako prekryté krídla:

10 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION
  1. Hliníkové dvere MB-70HI s bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom
  2. Vysoko kvalitné kovanie a rám s nosnosťou až do 120kg
  3. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy (U=0,62 pri hrúbke dvernej výplne 48mm)
  4. Minimálna tepelná rozťažnosť vďaka sklu a dilatačnej štruktúre s gumou EPDM
  5. Vysoká tuhosť a odolnosť dvernej výplne vďaka 6mm ESG kalenému sklu
  6. Integrované presklenie plnené argónom pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností
  7. Prakticky nulová náročnosť na údržbu vďaka jednému kusu skla z exteriéru
  8. Ideálne pre rodiny so psom alebo inými zvieratami, keďže na skle je vidno minimum škrabancov oproti hliníku
  9. Bez nalepovaných, vkladaných alebo vystupujúcich prvkov, kde by sa mohla usádzať špina alebo mastnota
  10. Možnosť vyhotovenia aj ako jednostranné prekryté krídlo. Možnosť atypickej úpravy výplne alebo výroby na mieru.
ČO SÚ DVERE A ČO JE DVERNÁ VÝPLŇ?

Za kompletné vchodové dvere sa považuje dverná výplň, ktorá je osadená v ráme. Rám môže byť napr. plastový (plastové dvere), drevený (drevené dvere) alebo hliníkový (hliníkové dvere). Čiže hliníkové dvere ako celok obsahujú dvernú výplň osadenú v hliníkovom ráme. Dverná výplň je to, čo vypĺňa rám. My v LUGLASS vyrábame sklo-hliníkové výplne Evolution a celosklenené výplne Vision Glass, ktoré montujeme do hliníkového rámu. To znamená, že v našej ponuke nájdete iba hliníkové vchodové dvere s výplňami Evolution alebo Vision Glass. Ak výplň prekrýva aj rám, hovoríme o prekrytom krídle.

HLINÍKOVÉ DVERE EVOLUTION

Slovné spojenie hliníkové dvere Evolution znamená, že hovoríme o sklo-hliníkovej výplni (alebo prekrytom krídle) Evolution osadenej do hliníkového rámu, ktorý spolu tvoria kompletné vchodové dvere.