Hliníkové dvere AVF-G-7703N

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE AVF-G-7703N

Vchodové dvere so svetlíkmi vyhotovené ako grafický navrh vstupných dverí do domu vo farbe RAL 9005 čierna v industriálnom dekore kameň (mramor).

Hliníkové dvere MB-86SI dosahujú tepelný prestup U=0,9. Do rámu dverí je vložená dverná výplň AVF-7703N, ktorá je vyhotovená ako prekryté dverné krídlo a pôsobí tak nielen estetickejšie, ale navyše aj zvyšuje celkovú bezpečnosť vstupných dverí voči vlámaniu. Výplň s prémiovou štruktúrou zo syntetického kaučuku dosahuje prestup tepla U=0,46 a spĺňa tak aj najprísnejšie tepelno-izolačné kritériá. Ako presklenie vo výplni aj v bočných svetlíkoch je použité izolačné trojsklo (U=0,6) s pieskovaným vzorom.

Bezpečnostné prvky hliníkového rámu tvorí trojbodový uzamykací systém a bezpečnostná vložka. Vchodové dvere sú vybavené štýlovým matným čiernym madlom Convex 919 z exteriéru, ktoré spolu s čiernou rozetou Convex US elegantne ladí s dominantnou čiernou aplikáciou kaleného skla na vchodových dverách. Možnosť výberu vlastnej farby, typu presklenia a príslušenstva je samozrejmosťou. Všetky vchodové dvere vyrábame na mieru.

MONTÁŽ VCHODOVÝCH DVERÍ

Ponúkame zameranie stavebného otvoru a osadenie hliníkových vchodových dverí na PUR penu alebo paropásky (tzv. teplá montáž). Realizujeme aj demontáž starých dverí, ich odvoz a likvidáciu odpadu.

Ak je montáž realizovaná našou firmou, dostanete záruku 5 rokov na hliníkové dvere, dvernú výplň a montáž. Bez montáže je záruka 2 roky.

Montáže realizujeme po celom Slovensku. Dopravu, technické poradenstvo a grafické vizualizácie ponúkame zadarmo. Napíšte nám na info@luglass.sk a žiadajte nezáväznú cenovú ponuku!

Hliníkové vchodové dvere so svetlíkom AVF-G-7703 v prevedení kameň a farbe RAL 9005

5 DÔVODOV PREČO HLINÍKOVÉ DVERE AVF-G-7703N SÚ SPRÁVNOU VOĽBOU

  1. Pevné a odolné hliníkové dvere MB-86SI s bezpečnostným trojbodovým hákovým zámkom
  2. Vysoko kvalitné kovanie, bezúdržbové pánty a konštrukcia rámu s nosnosťou až do 200kg
  3. Ideálne pre nízkoenergetické domy a južne orientované fasády pri použití štruktúry TRD (U=0,46 pri hrúbke 61mm)
  4. Termodynamická štruktúra TRD absorbuje tepelnú rozťažnosť materiálov a tak ponúka výbornú rozmerovú stabilitu
  5. Veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičková povrchová úprava a elegantné prevedenie

ŠTRUKTÚRA DVERNEJ VÝPLNE

Viac o samotnej štruktúre jadra a hliníkových dverách sa dočítate v technických informáciách.

Dilatačná štruktúra pre dvernú výplň Prestige

V PONUKE MÁME VIAC AKO 100 DVERÍ DO DOMU

Pozrite si naše vchodové dvere na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00.
Tešíme sa na vašu návštevu!

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť?
Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.